Sprzedaż świerka srebrnego
Obecnie w ofercie sprzedaż świerka srebrnego (picea pungens  "glauca"). Prowadzimy sprzedaż w donicach oraz jucie, zarówno detaliczną jak i hurtową. Świerki z przeznaczeniem na choinkę i (lub) do posadzenia w ogrodzie. W sprzedaży drzewka (choinki) w pięciu przedziałach wzrostowych.

Hodowane świerki są o wymiarach 80-225 cm.

CENNIK i WARUNKI SPRZEDAŻY

1cennik wrzesie 2016

Podana cena dotyczy świerka z donicą lub w jucie.

Ceny podlegają negocjacji i mogą być ustalane indywidualnie.

 Niniejszy cennik nie jest "ofertą" w rozumieniu prawa handlowego; zastrzegamy sobie prawo do zmian cen oraz niezrealizowanie potwierdzonego wcześniej zamówienia w przypadkach od nas niezależnych. Podane ceny obowiązują na miejscu w szkółce lub punkcie sprzedaży - płatne gotówką.

Informacja dla płatników podatku VAT- szkółka nie jest płatnikiem tego podatku. Kupującym na ich życzenie wystawiamy rachunek, dokument ten jest pełnoprawnym dowodem zakupu.

Zapraszamy do zakupów klientów hurtowych i detalicznych po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.

Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej .

Strona główna · O szkółce · Oferta · Galeria · Kontakt

Szkółka KIERYK: Sprzedaż świerka srebrnego, sprzedaż choinek, choinki, szkółka drzew i krzewów ozdobnych,szkółka drzew i krzewów podkarpackie, świerk srebrny, szkółka świerk srebrny, Andrzej Kieryk, sprzedaż świerków srebrnych, świerk kłujący, szkółka drzew i krzewów przemyśl, sprzedaż świerka kłującego, choinka, choinki sprzedaż, plantacja choinek, świerki srebrne, choinki żywe